KORONA

KORONA VİRÜSÜNÜN ÇALIŞANLAR VE EMEKLİLER ÜSTÜNDEKİ ETKİLERİ


Notice: Undefined index: tie_hide_meta in /home/fuat_batikent/batikentliyim.com/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

KORONAVİRİSÜ belirsizlik kaynaklı bir çok endişeye sebep oluyor. Zaten bozuk olan ekonomik durum giderek daha kötü bir hale gelecek korkusu. Korona herkese paranın değerini öğretecek gibi duruyor. Bu çalışan ve emekli kesimin ortak korkusu. Bir sevdiğini veya hasta olma endişesi korkusu aşağı yukarı tüm Türkiye’ye ait bir korku. Sürekli olarak hijyen kurallarına uyak ve bunun getirdiği sorunlar. Bir sevdiğine dokunamamak. Online eğitimdeki yetersizlikler. Gezememek. Küçük şeylerden mutlu olamamak. Kendini güvende hissetme ihtiyacı. Parası olmayıp günlük yaşamaya çalışanların ihtiyaçlar.

En temel kaygılar ise kişilerin yaşamda kalması ve finansal olarak ayakta durabilmek. Fakat bunlar aşırı sterse ve başlı başına dert olmaya devam edecek çünkü süre giderek uzuyor hem Türkiye’de hemde Dünyada. Sağlı hizmetlerine ulaşmak ise başka bir sorun. Bilinen Türkiye ve Dünyanın değişimi ise neler getirecek halen bilinmiyor.

KORONA

 

Ayrıca Okumak İsterseniz

3 GÜN BOŞ BATIKENT SOKAKLARI SONRASI

Bu gün 04/5/2020 Pazartesi üç günlük sokağa çıkma yasağı sonrası ilk günü. Batıkent sokaklarının üç …

Yorumlarınız Bizler İçin Çok Değerli

%d blogcu bunu beğendi: