batıkent kütüphane

Batıkent Kütüphane

 

Artık Batıkent’in bir kütüphanesi var tıklayın

17 Yorumlar

 1. Hala bir gelişme yok mu bu konuda? En yakın Eryaman’ da varmış kütüphane. Batıkentte de olması gerekir!

 2. alpkaanalpkaan

  şuan birçok kapanan fetö okullarının binalarına devlet el koydu onlardan birini alarak yada çakırlarda taşınmış ve boş bir özel okul binası var istimlak edilerek tadilat yapılıp batıkent li öğrencilerin hizmetine sunulabilir istenirse…

 3. kütüphane için yenimahalle belediyesi yer veremezmi? meydan avm de uygunyer var!

 4. bir kütüphane için yenimahalle belediyesi yer veremezmi?

 5. Şaziye Aydoğan

  Arkadaşlar, bende ilk yerleşim mahalle meclisindeyim. Batıkent Toplum Merkezinde Şeker Portakalı Eğitim ve Kültür Derneği olarak bir çocuk ve yetişkin kütüphanemiz var ancak ders çalışmak için uygun bir yer değil pek. Eğer belediyeden böyle bir talepte bulunulacaksa iletişimde olalım. Belki birlikte hareket edebileceğimiz noktalar vardır. Kütüphane kurmak çok sorun olmasa bile devamlılığı kolay bir şey değil. Güya bir yığın Kültür Merkezi var hiç birinde kütüphane yer almıyor. Biz geçmişte daha büyük bir yer talebinde bulunduk dikkate alınmadı. Belki daha büyük bir kampanya olursa etkili olabilir. biz varız.

 6. Kütüphane konusunda bir duyuru yapalım ..” Batıkent kütüphanesine en güzel kitapını bağışla diye ” ne dersiniz? aynı anda belediyeye istekte bulunalım eminim sıcak karşılayacaklardır.

 7. Kent-Koop mahalle meclisi olarak Batikent’te kütüphane açılması için belediyeden talepte bulunacagiz. Imza kampanyasi baslatiyoruz. Destek vermek isteyen dostlarimiz bizimle facebook sayfamizdan iletisime gecebilirler.

 8. biz de Kentkoopmahalle meclisi olarak hem mahalleliyi katmak hem de çıkabilecek olanakları değerlendirmek için imza kampanyası yapmayı düşünüyoruz, bu imzaları belediyeye verebiliriz..

 9. Batıkentliyim.com olarak bizim bir talebimiz yok.Seçimlerden sonra bir halk Kütüphanesi konusunda talepte bulunacağız.

 10. Yenimahalle Belediyesi’nden talep eden oldu mu?

 11. Bizde elimizden geleni yapıyoruz bu konuda.Size ulaşmaktan mutluluk duyarız. http://www.batikentliyim.com

 12. merhaba arkadaşlar,
  Batıkent’te Gezi Sürecinde kurulan mahalle meclisleri çeşitli partiden ve bağımsızlarla birlikte çalışmalarına devam ediyor. Biz de KentKoop Mahalle meclisi olarak tam da sizin düşündüğünüz konuya kafa yoruyorduk. Bir kütüphane nasıl oluşturabiliriz, birlikte yapacağımız çalışmalara hazırız, bize ulaşabilirsiniz..
  Facebook: kentkoopmahallemeclisi
  Twitter: @KentkoopHM
  blog: http://kentkoopmahallemeclisi.wordpress.com/

 13. Bu konuyu belediyeye ileteceğiz fakat AVM’lerde ücretsiz hizmet almak biraz zor.

 14. Bize Batıkent Meydan Avm de bir çok boş alan olduğu söylendi.Belediyeye böyle bir talepte bulunulabilir.eğer açılırsa benim gibi birçok insanın memnun olacağıni düşünüyorum

 15. Bu konuda çok haklısınız. Halk kütüphanesi konusunda Batıkent’te yaşayanların destek olması gerekiyor. Bir çok sitenin boş alanları var.Site yöneticilerine bu konuda ulaşmak için çalışıyoruz. Saygılarımızla. http://www.batikentliyim.com

 16. Koskoca batıkentte bir kütüphane yok.çalışmak için kızılaya gidiyoruz.Açılması lazım bence

Yorumlarınız Bizler İçin Çok Değerli

%d blogcu bunu beğendi: