Batıkent Orta Doğu Üniversitesi Yeni Otobüs Hattı

Ankara Büyük şehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğünce, Batıkent Metro İstasyonu son durak ile ODTÜ Metro İstasyonu arasında direkt otobüs seferleri 26 Aralık Pazartesi günü başlatılacak.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre düzenleme, Eskişehir Yolu üzerinde bulunan üniversite ve kamu kurumlarına ulaşımın direkt sağlanması amacıyla yapıldı.

EGO yetkilileri, Batıkent Metro İstasyonu son duraktan sefere başlayacak otobüslerin Ostim Metro İstasyonu’na uğradıktan sonra Anadolu Bulvarını geçip ODTÜ Metro İstasyonunda seferi tamamlayacağını ifade etti.

Batıkent’ten ODTÜ Metro İstasyonu’na gelen ve Eskişehir Yolu istikametine doğru seyahat etmek isteyecek yolcuların da Çay yolu metrosuna aktarma yapabileceklerini belirten yetkililer, hizmete verilecek yeni otobüs hattı sayesinde bu güzergahta yolculuk yapan öğrencilerin üniversitelerine, çalışanların da iş yerlerine aktarma yapmadan rahatlıkla ulaşabileceklerini bildirdi.

Ayrıca Okumak İsterseniz

Türkiye yaşam istiskalleri

2016 ve 2018 yılları içerisinde Türkiye İstatistik Kurumu tarafından yapılan araştırma sonucu doğumdan itibaren Türklerin …

Yorumlarınız Bizler İçin Çok Değerli

%d blogcu bunu beğendi: