batıkent açık hava sinema

Batıkent açık hava sinema şenliği


Notice: Undefined index: tie_hide_meta in /home/fuat_batikent/batikentliyim.com/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Batıkent Meydan AVM önünde kurulan alanda düzenlenen sinema gösteriminde yönetmenliğini Ketche ve Can Ulkay’ın yaptığı “Müslüm” filmi ilçe sakinlerinin beğenisine sunuldu. Biyografi, dram türünde olan, 132 dakikalık filmde Timuçin Esen, Zerrin Tekindor, Erkan Can, Ayça Bingöl gibi Türk Sinemasına damgasını vurmuş oyuncular izleyici ile buluştu. Arabesk Müziğinin efsane ismi Müslüm Gürses’in hayat hikayesinin sinemaya aktarıldığı filmde, usta sanatçının iniş ve çıkışlarla dolu yaşamı, hayatına etki eden kişiler ve çok sevdiği eşi Muhterem Nur ile birlikte zorluklarla dolu hayat hikayesi, çarpıcı bir şekilde izleyiciye aktarıldı.

Batıkent Meydan AVM ile başlayan sinema gösterimleri İnönü Pazar Yeri, Çamlıca Pazar Yeri, Serhat Pazar Yeri, Tepekule, Ata Mahallesi, Varlık Pazar Yeri, Demet Kapalı Pazar Yeri, Ragıp Tüzün Parkı, Ergazi Pazar Yeri gibi ilçenin birçok noktasında ilçe sakinlerine mutlu bir yaz mevsimi yaşatmaya devam edecek. Ağustos ayının sonuna kadar sürecek olan sinema gösterimlerinde “Babamın Ceketi”, “Aslı Gibidir”, “Hürkuş”, gibi seyirciden tam not alan sinema filmleri ilçe sakinleri ile buluşacak.

batıkent açık hava sinema

Ayrıca Okumak İsterseniz

TÜM ANNELERİN ANNELER GÜNÜ

Tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun. Evlatları ile mutlu günler dileriz.

Yorumlarınız Bizler İçin Çok Değerli

%d blogcu bunu beğendi: