Ankara Valisi Genç Ve Başarılı Ressamları Kabul Etti


Notice: Undefined index: tie_hide_meta in /home/fuat_batikent/batikentliyim.com/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Ankara Valisi Sayın Ercan Topaca; Göç İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından göç ve göçmen konularında farkındalık yaratmak, göçün bir zenginlik olduğunu göstermek amacıyla ilkokul ve ortaokul öğrencileri arasında düzenlenen “zenginliğimiz farklılığımız” temalı resim yarışmasında dereceye giren Batıkent Milli Eğitim Vakfı Ortaokulu 6. sınıf öğrencisi Ayça Kurnaz ile Yahyalar Durali Bezci Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Abdulsamet Oğuz’u makamında kabul etti.

Öğrencilerin yeteneklerini geliştirmek için neler yapmaları gerektiğini söyleyen Vali Topaca, onlara seçecekleri meslek konusunda hedeflerini erkenden belirlemelerini, hangi mesleği seçerlerse seçsinler en iyi şekilde yapmalarını öğütleyerek “İnşallah sizler, işinizi iyi yapıp ülkemize, devletimize, milletimize hizmet edeceksiniz. Hizmetin de yolu iyi çalışmaktan geçiyor, iyi eğitimden geçiyor, iyi bir insan olmaktan geçiyor, insanları sevmekten geçiyor.” diye konuştu.

Vali Topaca, ödül alan öğrencilerin velilerini de tebrik ederek çocukların yeteneklerini geliştirmeleri için onlara destek olmalarını istedi. Öğrencilerin anne ve babaları ile bir süre sohbet etti.

Ayrıca Okumak İsterseniz

KORONA

KORONA VİRÜSÜNÜN ÇALIŞANLAR VE EMEKLİLER ÜSTÜNDEKİ ETKİLERİ

KORONAVİRİSÜ belirsizlik kaynaklı bir çok endişeye sebep oluyor. Zaten bozuk olan ekonomik durum giderek daha …

Yorumlarınız Bizler İçin Çok Değerli

%d blogcu bunu beğendi: